4 Haziran 2009 Perşembe

çooook yoğun bir hafta


bilenler bilir okulöncesinde yıl sonuna yaklaştıkça yoğunluk artar yılsonu gösterileri okulöncesi şenlikleri sergiler vs..koşturmaca içinde geçer bende gayeet yoğun bir hafta geçirdim bu arada bloğumu ve sizleri biraz ihmal ettim fakat az kaldı haftaya sergimizide yaptıktan sonra rahatım
geçen hafta okulöncesi şenlikleri vardı bizde okul olarak hazır ve nazır şekilde yerimizi aldık tabiki:))) şenlik kapsamında yapılan protokol ziyaretlerinde milli eğitim müdürünü miniklerle ziyaret ettik minikler çook keyif aldılar.şenliklerde yaptıkları dansta büyük beğeni topladı:))bende epey gururlandım tabiii:)))))))
yukarıdaki tavşanıda önceden yapmıştık yukleyememiştim şimdilik bununla idare edin sergi zamanı ne fotolar yükleyeceğim:)))))

4 yorum:

 1. Demek bu yüzden yazmadın yazı neyse bak yırttın :) Kolay gelsin canım.

  YanıtlaSil
 2. becerikliminikler canım sağol varol bende bir an önce yazmak sizleri merakta bırakmamak için inan evimi bile derleyip toplamadan blogu açtım. Tekrar sağol canım.

  YanıtlaSil
 3. miniğm gel git eli boş dön ne bu ya :)

  YAZI İSTERİZ, YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ , YAZI İSTERİZ :)

  YanıtlaSil